UAH
Формалін в Харків від інтернет-магазина Ukrtorgsyre, OOO | Купити Формалін Харків (Україна) | Ukrtorgsyre, OOO : Allbiz
Відгуків: 20
Ukrtorgsyre, OOO
+38 (095) 687-51-93
Формалін
  • Формалін

Формалін

В наявності
Ціна:
15 грн
Оплата:
  • Готівковий,
  • Безготівковий,
  • Післяплата
  • Детально
Доставка:
  • Самовивіз,
  • Кур'єр,
  • Транспортна компанія,
  • Нова Пошта
  • Детально
Опис

Формалін - дезінфікуючий, антисептичний, припікаючий, дезодоруючий та в'яжучий лікарський засіб. Лікарська форма Формалін є прозорою рідиною з різким специфічним запахом. Розчин Формаліну складається з 40% формальдегіду, 52% води та 8% метилового спирту. Активним компонентом є формальдегід, що має дезодоруючий та дезінфікуючий ефекти. Також застосування Формаліну є ефективним для збереження анатомічних препаратів. Фармакологічна дія Формаліну Згідно з інструкцією Формалін має здатність викликати згортання білків, що знайшло широке застосування при збереженні та консервації біологічних матеріалів (при створенні анатомічних біомоделей), а також як антисептик. Властивості Формаліну застосовують у виробництві фенол - формальдегідних олігомерів. Розчин Формаліну показаний як дезодоруючий і дезінфікуючий засіб. Відповідно до інструкції Формалін застосовують при обмиванні шкірних покривів ніг, рук, пахвових западин при ознаках підвищеної пітливості (гіпергідрозі), а також при сильно вираженому запаху поту.

бром ідрозі). Крім того, властивості Формаліну широко використовуються для дезінфекції різного медичного обладнання та особистих предметів догляду хворих. Існує багато лікарських засобів на основі розчину. Одним із них є всім відома паста Теймурова, яка застосовується для лікування попрілостей, деяких грибкових уражень шкірних покривів, підвищеної пітливості. Спосіб застосування Формаліну Для обмивання шкірних покривів використовують 0,5 - 2% розчин Формаліну. Для обмивання підошв ніг використовують 3 - 5% розчин. Вкрай не рекомендується щоденне використання препарату, оскільки він може викликати подразнення шкірних покривів. У разі появи роздратування застосування Формаліну рекомендується припинити, а запалені ділянки шкіри присипати

тальку ом. Оптимальне використання розчину – не частіше одного - двох разів на тиждень. Властивості Формаліну застосовують для лікування мікозів та грибкових захворювань стоп. Розчином проводять знезараження взуття та устілок. З цією метою устілки та внутрішня поверхня взуття протирається 25% розчину, після чого взуття необхідно кілька годин провітрити, доки не зникне різкий запах. Протипоказання Формалін протипоказаний при гіперчутливості до формальдегіду та при запальних процесах шкірних покривів. Категорично заборонено використовувати препарат у період вагітності та годування груддю, тому що він є токсичною сполукою та має подразнюючу дію на тканині. Найчастіше при тривалому застосуванні розчину у високих концентраціях він може стати причиною виникнення подразнень на шкірі.

Інформація актуальна: 01.06.2022

Детальніше

Неймовірна ціна на Формалін в Харків (Україна) від компанії Ukrtorgsyre, OOO.
Способи доставки
Способи оплати
LiveInternet